ThyssenKrupp Encasa

Vector

Vector

Vector dikey platform asansörü, kurulum ve kullanım kolaylığı ile form ve işlevselliği birleştirir.


Tasarım olarak konfor ve sadelikten esinlenen Vector dikey platform asansörü, kurulum ve kullanım kolaylığı ile form ve işlevselliği birleştirir. İç veya dış her ortama uyum sağlar, ufak estetik dokunuşlar ürünü tamamlar. Kısaca, dikey platform tipi asansörler hayatımıza yeni bir hareket seviyesi sağlamakta ve değer katmaktadır.

 Model Vector
 Uygulama İç ve Dış Mekan
 Kapasite 400 Kg.
 Hız 0,15 m/s
 Durak 4
 Seyir (mm.) max 9.000
 Son kat yüksekliği (mm.) min 2.300
 Kuyu dibi(mm.) 50
 Ölçüler (mm.) (LxP) 1370 x 1600
 Türü Ayaklı çelik çerçeve, alüminyum profiller, RAL9003 renk paneller
 Kaplama yapısı 25 mm kalınlığında çelik sandviç paneller, üç taraftan yüksekliği 736mm olan 11mm kalınlığında lamine cam paneller(güvenlik camı)
 Platform Platform çelik yan paneli RAL 7036 boyalı
 Zemin Pitonada gri kauçuk kaymaz
 İç Boyutları (mm.) (L x P) 1000 x 1480
 Kat butonları Ledli konumunu gösteren butonlar
 Platform butonları Görme engelliler için brail alfabeli  butonlar; acil stop butonu, alarm butonu, acil gizli ışık.
 Güç Kaynağı 400V , 50Hz, 16A
 Tahrik Sonsuz vida ve somun
 Konum Platform İçerisinde
 Kapılar Camlı, elektromekanik kilitlemeli, yarı otomatik.
 Güvenlik Dişli ek güvenlik; platformun kilitlenmesi durumunda indirme; anti-trap periferik sistem; okullar için güvenlik sistemi; başka bir yere gönderme sistemi; kullanım kısıtlama sistemi, otomatik aydınlatma.
 Standart Makine Direktifi 98/37/CE

Özellikler

Vector mimarlar, müteahhitler, montajcılar, danışmanlar ve tüm iş ortakları ile yakın işbirliği içinde geliştirildi. Teknik uzmanlık, özel destek ve profesyonel kadro eklenerek, güvenilir teslimat ile yaşam boyu dayanaklılık sağlayan yapılar üretilmektedir.

Güvenilirlik

Vector'ün, kullanım ömrü, binanın ömrü ile eşdeğerdir. Vector yüksek düzeyde kalite ve güvenilirlik sağlar. Aynı zamanda basit ve hızlı kurulabilir ve daha da önemlisi ise emniyetli ve rahattır.

Çalışma

Vector güvenli ve kullanımı kolay bir üründür. İstenilen katta kontrol düğmesine sürekli basılı tutulduğunda gelir. Düğmeyi bıraktığınız herhangi bir zamanda asansörü durdurabilirsiniz, yeniden haraket ettirmek isteğiniz zamanda düğmeye tekrar basmanız yeterli olacaktır. Kontrol paneli ledli büyük dokunmatik düğmeleri içerir, aynı zamanda acil durdurma ve alarm fonksiyonları sunmaktadır. Asansör her iki taraftan sensörler sayesinde korunmaktadır ve acil durumlarda en yakın kata inmek için manuel yada isteğe bağlı akülü sistem mevcuttur.

Montaj

Kurulumu kolaydır. Tüm gereken uygun bir alan ve 1.405 mm x 1.630 mm arasında şaft açıklığıdır. Vector sadece 50 mm kuyu dibi gerektirir. Eğer bir rampa dahil etmeye karar verirseniz çukur gerekli değildir. Kurulum 2-3 gün içinde tamamlanabilir. Özellikle, Vector için harici bir makine dairesi bulunmaktadır. Gerekli tüm makine ve elektrik sistemi kendi yapısını içinde barındırır.