ThyssenKrupp Encasa

HE32

HE32

Ev Asansörü HE32 kaldırma kapasitesi ve yapısı teknolojik olarak geliştirilmiş ve açık hava mekanlarında kurulum için daha uygun hale getirilmiştir.


Ev Asansörü HE32 kaldırma kapasitesi ve yapısı teknolojik olarak geliştirilmiş ve açık hava mekanlarında kurulum için daha uygun hale getirilmiştir. Dış yapının kaplaması çinko ve püskürtme ile tamamlanır, içinde olan bu çözelti ile HE32 uygun dayanıklı bir yüzey sunar. Ev Asansör HE32 Alman işçiliğinin sağlamlığını ile İtalyan tasarımını birleştiriyor. 400kg yük kapasitesi ve 15.1m maksimum yüksekliğe sahiptir. Şaft için gerekli min. alan sadece 73 × 115 cm.

 Model HE 32
 Uygulama İçDış Ortam
 Kapasite 400 Kg.
 Hız 0,15 m/s
 Durak 5
 Seyir (mm.) max 15.100
 Son kat yükseklik (mm) min. 2.300
 Kuyu dibi(mm.) 100
 Yapısı  
 Minimum boyutlar (mm) (LxP) 730 x 1150
 Türü Epoksi boya, RAL galvaniz çelik, kendinden destekli yapı.
 Tavan Düz çatı
 Kaplama yapısı Cam paneller,metal  boyalı veya MDF

 Platform

 
 Tip 2100 mm.lik koruma duvarı.Kontrol paneli üzerinde parlak aydınlatma, tavan koruma duvarı, spot aydınlatmalı kabin, kabinin bir yada iki duvarında spot aydınlatma ile otomatik kapı
 Tamamlayıcı Özellik Yan duvarlar boyalı veya paslanmaz çelik
 Zemin Koyu kum rengi (PGF)
 Kat butonları Çağrı düğmeleri ile kayıt
 Platform butonları Kontrol paneli, sabit butonlar, konum göstergesi, acil stop butonu ve telefon.
 Güç Kaynağı 230V, Tek fazlı, 50Hz, 16A
 Maximum Güç 2,8 kW
 Tahrik hidrolik 2:1
 Konum Makine dairesi yeri müşteri tarafından tayin edilir.
 Kapılar Elektromekanik kilit ile yarı otomatik, panoramik pencere ile ahşap kaplamalı olabilir.
 Güvenlik Kontrol panelinden acil iniş imkanı (Akü ile çalışma),harici hidrolik valfi ile acil iniş; tüm katlarda fotosel , seviye yenileme.
 Standart Makine Direktifi 98/37/CE
 Opsiyonel Rampa, hidrolik unite ve kumanda panosu için dolap, uzaktan kumanda, kabin üzerinde tutma kolu, katlanır koltuk, diyafon, otomatik kapı açma operatörü.
 Garanti 24 Ay

Özel Çözümler

Ev Asansörü HE32 evinizin dışında monte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Modüler paneller sayesinde az yer kaplar ve kurulumu kolaydır.

Kurulum ve kullanım kolaylığı

Modüller paneller montajı kolaylaştırır ve özel montaj sistemi ile bir kaç gün içerisinde montaj gerçekleştirilir. Sonrasında, sadece bir düğmeye basarak kolayca çalıştırabilirsiniz.

Opsiyonel Özellikler

İsteğe bağlı özelliklerin geniş bir kısmını sadece HE32 Ev Asansörü yapar: otomatik açılan  camlı kapılar, paslanmaz çelik veya camlı kabin, bir dizi renkli cam ve zemin kaplamaları.

Detaylar ve Güvenilirlik

Ev Asansör HE32 her türlü alana uyum sağlaması için 50'den fazla standart boyutlarda tasarlanmıştır. Emniyet camı 10/11, şeffaf ve opak paneller, panelleri sağlam çelik levha veya laminant, 200'den fazla püskürtme işlemi ile yapılan boyama işlemi ile tamamen özelleştirilmiştir.CE ve TÜV standartlarına uygundur.Uzman mühendislik düzeyi ile güvenlik sunuyor.