ThyssenKrupp Encasa

Havuz asansörü

Havuz asansörü

Yüzme havuzları, Aqua Dinlenme Tesisleri, Spa & Kaplıcalar için idealdir. Basit kurulumu ve dilediğinizde yerinden sökülüp takılma özelliği ile size havuz erişimi konusunda farkındalık kazandırır ve uzun yıllar ister iç mekan havuzlarda ister dış mekan havuzlarda kullanılabilir.


Havuz asansörü %100 yerli imalat olup tüm üretim ve satış sonrası belgelerine sahiptir.

  • Nart Pool Lift


Engelli asansöründe Türkiye`nin ilk ve tek Actuatorlü ve şarj edilebilir akülü havuz asansörü olan NART POOL LİFT, sade tasarımı, paslanmaz özelliği ve boya kaplamasıyla Oteller, Özel Havuzlar ve diğer havuz olan tüm tesislerde arıza ve yer kaplama sorunu yaşamadan kullanabileceğiniz havuz asansörü sistemidir.
 

Havuz asansörü nedir?

Basit kurulumu ve dilediğinizde yerinden sökülüp takılma özelliği ile size havuz erişimi konusunda farkındalık kazandırır ve uzun yıllar ister iç mekan havuzlarda ister dış mekan havuzlarda kullanılabilir. Havuz kenarında herhangibir  tadilata gerek duymadan, sökülüp deponuza kaldırdığınızda yerde ekstra bir çukur ya da çıkıntı bırakmadan, su şebekesi veya basınç sağlama derdi olmadan rahatlıkla kallanabileceğiniz NART POOL LİFT, harici şarj ünitesi ile dilediğiniz zaman hizmetinizdedir.

Havuz Asansörü hakkında daha fazla detay için tıklayın...