ThyssenKrupp Encasa

Ev asansörü

Ev asansörü

Evimiz, belki de hayatımızın en önemli alanı, bu alanda huzur önemli rol oynar, burası bizler için ihtiyaç ve zevklerimizi birleştirebileceğimiz bir yerdir. Ev asansörü bu bütünün bir parçası ve ThyssenKrupp Encasa bunu tamamıyla size hissettiyor.


Ev Asansörü HE2 özel dizaynı ile evinize uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Klasik

  • HE1

  • HE2

Ev Asansörü HE32 kaldırma kapasitesi ve yapısı teknolojik olarak geliştirilmiş ve açık hava mekanlarında kurulum için daha uygun hale getirilmiştir.

Konfor

  • HE30

  • HE31

  • HE32

Vector dikey platform asansörü, kurulum ve kullanım kolaylığı ile form ve işlevselliği birleştirir.

Dikey Tip

  • Gulliver

  • Orion

  • Vector


Ev asansörü nedir?

Evimiz, belki de hayatımızın en önemli alanı, bu alanda huzur önemli rol oynar, burası bizler için ihtiyaç ve zevklerimizi birleştirebileceğimiz bir yerdir. ThyssenKrupp Encasa için, teknoloji ve ürünlerin tasarımı müşteriye özel olmalı. Böylece, hareket kolaylığını arttırabilmek için mevcut çözümler sunar, konfor ve refahı birleştirip daha yüksek bir yaşam kalitesini oluşturabiliriz. İşte bu amaç ve sebeple ThyssenKrupp Encasa ev asansörleri, evlerimizin bir parçası olarak sunduğumuz bir çözümdür.

Ödül alan sayısız modllerimiz ile tüm evler akıllı ve modern

"Hareketli Yaşam" dediğimiz bireysellik ve kişisel özgürlük kavramı, ThyssenKrupp Encasa `nın temel ilkesidir. Tasarımlarımız, yaşamınızın en özel alanının önemli bir parçası olacağını bilerek dizayn edilmekte ve uygulanmaktadır. Sonuç olarak eviniz bu gibi şeylere sahip bir yer olmalıdır - ve bu da yaşam kalitesini artırır.

Bizim asansörlerimiz, enerji verimliliği, tasarım, sessizlik, ileri teknoloji, kurulum kolaylığı ve yenilikçi çözümler ile ayırt edilir. Bizim asansör modellerimizden herhangi biri evinize uyum sağlayabilir ve kesinlikle değer katar.

Ev içi asansör ile modern, engelsiz ve hareketli yaşam

Evinizin bir parçası olarak ev asansörleri, ister akıllı ev olsun, ister modern eve sahip olun, ister ihtiyaçlarınıza yönelik bir girişiminiz olsun, dilerseniz villa asansörü veya yalnızca dublex eviniz için asansör konusunda güven veren öncü bir kurumdan çözüm almak istiyorsanız size yardımcı olmak için bize ulaşmanızı bekliyoruz.