ThyssenKrupp Encasa

Platform Merdiven Asansörü

Platform Merdiven Asansörü

Platform asansörü kamu veya özel alanda, içeride veya dışarıda, tekerlekli sandalye kullanan insanlarımızın, merdivenlerin yarattığı engellerin üstesinden gelmesine olanak sağlar.


Supra dönüşlü ve değişken eğimli merdiven için özel bir çözümdür.

Merdiven Tipi

  • RPSP

  • Supra


Platform asansörü nedir?

Platformlarımız kamu veya özel alanda, içeride veya dışarıda, tekerlekli sandalye kullanan insanlarımızın, merdivenlerin yarattığı engellerin üstesinden gelmesine olanak sağlar.

ThyssenKrupp Encasa, özel veya herkese açık kamusal alanlarda da erişilebilir alanlar yaratmak için ayrıcalıklı bir ortaktır.

Eğimli modelleri bir merdiven boyunca monte edilirken, dikey platformlar merdiven olsa da olmasa da dikey ulaşımı sağlamaktadırlar.

Platform asansörünün faydaları nelerdir?

Çeşitli seçenekler sayesinde tüm mimari şartlara uyum sağlamaktadır.

Teknolojik, sağlam, güvenli ve ergonomik gereksinimleri karşılayabilen, uzmanlar tarafından tasarlanmış joystick kontrolü gibi çok sayıda akıllı özellik içerir. Ayrıca, platformlar çekici tasarım anlayışı ile halka açık yerlerde kurulduğunda görsel olarak estetik görünüm sağlar.

Tüm dünyada bizim platformlarımızdan bulabilirsiniz: ünlü Venedik Cannareggio köprüsü, Pekin`deki Tiananmen Meydanı`nda, yada bir metro istasyonunun köşesinde.