ThyssenKrupp Encasa

Nart Pool Lift

Nart Pool Lift

Havuz asansörü %100 yerli imalat olup tüm üretim ve satış sonrası belgelerine sahiptir.


Engelli asansöründe Türkiye`nin ilk ve tek Actuatorlü ve şarj edilebilir akülü havuz asansörü olan NART POOL LİFT, sade tasarımı, paslanmaz özelliği ve boya kaplamasıyla Oteller, Özel Havuzlar ve diğer havuz olan tüm tesislerde arıza ve yer kaplama sorunu yaşamadan kullanabileceğiniz havuz asansörü sistemidir.

Basit kurulumu ve dilediğinizde yerinden sökülüp takılma özelliği ile size havuz erişimi konusunda farkındalık kazandırır ve uzun yıllar ister iç mekan havuzlarda ister dış mekan havuzlarda kullanılabilir. Havuz kenarında herhangibir  tadilata gerek duymadan, sökülüp deponuza kaldırdığınızda yerde ekstra bir çukur ya da çıkıntı bırakmadan, su şebekesi veya basınç sağlama derdi olmadan rahatlıkla kallanabileceğiniz NART POOL LİFT, harici şarj ünitesi ile dilediğiniz zaman hizmetinizdedir.

 Tanım Nart Pool Lift
 Uygulama İç ve Dış Mekan Havuzlar
 Taşıma Kapasitesi 150 Kg
 Konstrüksiyon Tamamı paslanmaz çelik
 Dayanıklılık Su aşındırması, yüksek sıcaklık vb. türdeki korozyonlara dayanıklı
 Şarj Harici şarj ünitesi
 Güvenlik Acil kurtaran sistemi
 Tamamlayıcı Özellik Kendinden destekli galvanizli çelik ile R06 renk ve epoksi boya.
 Butonlar Acil Stop butonu
 Özellik Katlanabilir kol dayaması
Emniyet kemeri
Ayarlanabilir ayak dayama
 Kumanda Su geçirmez el kumandası

Basit kurulumu ve dilediğinizde yerinden sökülüp takılma özelliği ile size havuz erişimi konusunda farkındalık kazandırır ve uzun yıllar ister iç mekan havuzlarda ister dış mekan havuzlarda kullanılabilir.

Havuz kenarında herhangibir  tadilata gerek duymadan, sökülüp deponuza kaldırdığınızda yerde ekstra bir çukur ya da çıkıntı bırakmadan, su şebekesi veya basınç sağlama derdi olmadan rahatlıkla kallanabileceğiniz NART POOL LİFT, harici şarj ünitesi ile dilediğiniz zaman hizmetinizdedir.

whatsapp